Hlavová sprcha, 200x200mm, chróm SC154
Hlavová sprcha, 200x200mm, chróm SC154
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SC154 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šírka | 200 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.6400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913824906 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
NANCY sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-07
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová batéria Novaservis Titania Iris s otočným ramienkom 100 mm chróm 92074.0
expedícia do 4 dní38,50 €
Omnires Y Vaňová batéria 5-otvorová podomietková, brúsený nikel Y1237-1NI
expedícia do 14 dní515,51 €


