Hlavová sprcha, 300x300mm, chróm 1203-06
Hlavová sprcha, 300x300mm, chróm 1203-06
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1203-06 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 295 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hĺbka | 295 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 2.9800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913811807 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
NANCY sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-07
expedícia do 8 dníDANIELA sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-05
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Hlavová sprcha štvorec 254x254 mm, ABS/chróm SK950
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


