Hlavová sprcha, 500x200x30mm, leštená nerez DP562
Hlavová sprcha, 500x200x30mm, leštená nerez DP562
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DP562 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 6.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913840746 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
MINIMAL hlavová sprcha, priemer 300mm, hrúbka 5mm, nerez MI093
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
Hlavová sprcha, 300x180mm, ABS/čierna mat SK851B
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Hlavová sprcha štvorec 254x254 mm, ABS/chróm SK950
expedícia do 8 dní48,39 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €

