Hlavová sprcha s kaskádou 600x320mm, chróm DC456
Hlavová sprcha s kaskádou 600x320mm, chróm DC456
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DC456 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 330 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | 2 cesty |
| Funkcia sprchy | Dážď, Kaskáda |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887512 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Podobný tovar
Hlavová sprcha s kaskádou, 500x200x30mm, leštená nerez DC562
expedícia do 8 dní425,52 €
Pri platbe vopred iba 404,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar L Duo 200 cm, priehľadné, strieborná - 871-200-003-02-95
expedícia do 10 dní639,57 €
Sprchové dvere Mexen Lunar-F pravé skladacie 55 cm, priehľadné, chróm - 836-055-000-01-00-P
expedícia do 10 dní220,45 €
Sprchové dvere Mexen Lunar L s ľavými pántami 125 cm, priehľadné, kartáčovaná meď - 834SL-125-050-65-00-L
expedícia do 10 dní468,63 €


