HYGIE WC sedátko, Soft Close, biela PS104
HYGIE WC sedátko, Soft Close, biela PS104
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PS104 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 36x46 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polypropylen |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápění) |
| Hmotnost / ks | 2.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913941757 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
HYGIE WC kombi s umývadlom, zadný/spodný odpad, biela PB104W
expedícia do 8 dní266,45 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS PUR Bočná stena s vyrovnávacím profilom (na strane pevnej steny) chróm PUDT3P0701030
na objednávku1 051,17 €
Pri platbe vopred iba 973,00 €
527,98 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €
ZOOM LINE bočná stena 900mm, číre sklo ZL3290
expedícia do 8 dní247,34 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €


