ICONIC podomietková dvojprvková umývadlová batéria, chróm UBC-AF008
ICONIC podomietková dvojprvková umývadlová batéria, chróm UBC-AF008
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF008 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 203 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961663 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Podobný tovar
SOLARIS podomietková dvojprvková umývadlová batéria, chróm WD008
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV11 doskový radiátor 300 x 2800 mm, spodné pripojenie, 1369 W, čierny W611-030-280-70
na objednávku246,12 €

