Parametre tovaru

Dĺžka klozetu: nad 51cm
Farba keramiky: bílá
Kloziť vr. sedátka: Ano
Typ oplachu: Aquablade


Tesi závesný klozet + sedátko soft close

-so skrytým upevnením (TT0299327), zo spekaného keramického črepu (VC) . EN 997. Hlboké splachovanie. Glazované pod kruhom. Pre podomietkovú nádržku so splachovacou kapacitou od 4,5 l.

-------------------------------------------------- --

AQUABLADE Ideal Standard International predstavil svoju revolučnú technológiu splachovania AquaBlade® – najvýznamnejšiu inováciu od vynálezu splachovacieho WC v 19. storočí. Exkluzívna a patentovaná technológia ponúka vynikajúci splachovací výkon, a to aj pri zníženom objeme splachovacej vody.

Na rozdiel od doterajších spôsobov splachovania, kedy nedochádza k oplachu celej vnútornej plochy toaletnej misy: približne 20% misy zostáva po spláchnutí neumyté a žiadna "špinavá zóna" sa obvykle úplne neopláchne. Pri klozetoch s inovatívnou splachovacou technológiou AquaBlade® dochádza k 100% oplachu misy pod oplachovým kanálikom a toaletu je tak možné udržiavať dokonale čistú.

AquaBlade® určuje nové štandardy ako pre dizajn toalety, tak aj pre optimálne splachovanie. Vďaka hladkému, mierne zakrivenému povrchu bez klasického previsnutého splachovacieho kruhu sú toalety s AquaBlade® technológiou oveľa hygienickejšie a čistia sa ľahšie než akékoľvek iné WC, ktoré je v súčasnej dobe na trhu. Ďalšou výhodou technológie AquaBlade® je aj prekvapivo tiché splachovanie.

Strategické umiestnenie oplachového kanálika pri hornom okraji a vnútorný vzhľad misy bez nevzhľadného splachovacieho kruhu tvorí dokonalú kombináciu štýlu a výkonu. V porovnaní s klasickými toaletami konštrukcia toaliet s technológiou AquaBlade® výrazne znižuje striekanie vody počas splachovania a do vzduchu sa tak uvoľňuje menej baktérií.

Video na pozeranie

https://www.youtube.com/watch?v=4iA4FaH9EQY


Doporučujeme přikoupit