IMALA WC kombi, Vortex Rimless, spodný/zadný odpad, biela
IMALA WC kombi, Vortex Rimless, spodný/zadný odpad, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PC107V |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35,5x83x62 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 830 mm |
| Hloubka | 620 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Vortex |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Hranaté |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil, Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 44.4000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913123191 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať


