IMOGEN závesná WC misa, Rimless, 36x50cm, biela
IMOGEN závesná WC misa, Rimless, 36x50cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-201.508.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 35,5x36x50,5 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 505 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| EAN | 8590913119736 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 22.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Dĺžka klozetu | do 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
32,53 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať


