INDUSTRY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm / čierna 5105XTT
INDUSTRY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm / čierna 5105XTT
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5105XTT |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INDUSTRY |
| Priemer zátky | 110 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Progresívna kartuša |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 0.8600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879326 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, chróm SG203
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová sada s termostatom REA LUNGO Diamond - Gold
expedícia do 12 dní236,32 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €

