INDUSTRY stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm / čierna 518TT

- Doprava zadarmo nad 150€
INDUSTRY stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm / čierna 518TT
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-518TT |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INDUSTRY |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojanková |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Hmotnosť | 2.6380 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879388 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VERSI stojanková bidetová batéria, čierna mat RV003/15
expedícia do 8 dní294,94 €
Pri platbe vopred iba 280,00 €
SPY stojanková bidetová batéria bez výpuste, zlato PY03/17
expedícia do 8 dní273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat WD003B
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €

