INDUSTRY stojanková bidetová batéria bez výpuste, výška 162 mm, nikel/čierna 5103TT8

- Doprava zadarmo nad 150€
INDUSTRY stojanková bidetová batéria bez výpuste, výška 162 mm, nikel/čierna 5103TT8
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5103TT8 |
- Princíp progresívnej kartuše: Otáčaním rukoväte sa spúšťa najprv studená voda, ku ktorej sa postupne pridáva voda teplá. Prietok vody nie je možné regulovať.
- Batéria disponuje úsporným perlátorom, prietok vody je 5l/min.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INDUSTRY |
| Priemer | 50 mm |
| Výška | 162 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Farba | Nikel |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojanková |
| Druh ovládania | Progresívne kartuše |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť | 2.3380 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879272 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
ROYAL FAMILY bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 0370OT25K7
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BEBÉ stojančeková bidetová batéria bez výpuste, bronz BB003/18
expedícia do 8 dní344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
ULTRASAN stojanková bidetová batéria bez výpuste, zlato mat UT003VG
expedícia do 8 dní249,71 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
FORATA stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat FT003/15
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €

