INDUSTRY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, nikel/čierna 517TT8

- Doprava zadarmo nad 150€
INDUSTRY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, nikel/čierna 517TT8
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-517TT8 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INDUSTRY |
| Výška | 173 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Nikel |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojanková |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Hmotnosť | 2.5380 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879371 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VERSI stojanková umývadlová batéria, čierna mat RV002/15
expedícia do 8 dní291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, čierna mat/chróm UT004VBC
expedícia do 8 dní283,06 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €

