INFINITY bidet závesný, 36,5x53cm, biela 10NF41001
INFINITY bidet závesný, 36,5x53cm, biela 10NF41001
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF41001 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | INFINITY |
| Rozmer | 36,5x53 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnosť / ks | 24.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687665688 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Podobný tovar
PURA bidet závesný 50x36 cm, ExtraGlaze 8864111
expedícia do 8 dní344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
Mohlo by vás zaujímať
INFINITY bidet závesný, 36,5x53cm, biela mat 10NF41001-2L
expedícia do 8 dní306,69 €
Pri platbe vopred iba 291,00 €
INFINITY bidet závesný, 36,5x53cm, ivory 10NF41001-2K
expedícia do 8 dní306,69 €
Pri platbe vopred iba 291,00 €


