INFINITY bidet závesný, 36,5x53cm, biela mat 10NF41001-2L
INFINITY bidet závesný, 36,5x53cm, biela mat 10NF41001-2L
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF41001-2L |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| Rozměr | 36,5x53 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687016831 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová batéria Novaservis Titania Iris s otočným ramienkom 150 mm chróm 92070.0
expedícia do 4 dní38,47 €
KIRKÉ BLACK nástenná batéria, čierna páčka, chróm KI15NC
na objednávku159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €


