INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36cm, terrazzo
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36cm, terrazzo
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF65055-2L-TRZ |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x36 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | imitace kamene |
Príslušenstvo
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.20-70mm, biela 38TP0161I
expedícia do 8 dní24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
109,27 €
Pri platbe vopred iba 100,00 €
RAV MORAVA Batéria vaňová stojanková päťotvorová s ker.repínačom – stará mosadz MK362.0PSM
na objednávku510,61 €
Pri platbe vopred iba 459,00 €

