INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 60x40 cm, zelená petrol 10NF65060-2P
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 60x40 cm, zelená petrol 10NF65060-2P
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF65060-2P |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | INFINITY |
| Rozmer | 60x12x40 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 9.6500 kg |
| EAN | 8697687024980 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | modrá |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.20-70mm, zelená petrol 38TP0181I
expedícia do 8 dní31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALCA APZ1004-1050 Flexible - Podlahový žľab s okrajom pre perforovaný rošt zvislý odtok
na objednávku184,86 €
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik k stene s roštom ONDA, 1050x112x55mm GMO26B
expedícia do 8 dní330,05 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €


