INFINITY ROUND keramické umývadlo na dosku, priemer 36x12 cm, čierna mat 10NF65036B
INFINITY ROUND keramické umývadlo na dosku, priemer 36x12 cm, čierna mat 10NF65036B
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF65036B |
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | INFINITY |
| Rozmer | 36x12 cm |
| Priemer zátky | 360 mm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 5.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687665428 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.20-70mm, čierna mat 38TP0163I
expedícia do 8 dní31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 60x40 cm, maroon red 10NF65060-2R
expedícia do 8 dní275,38 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
INFINITY ROUND keramické umývadlo na dosku, priemer 36cm, čierna mat
expedícia do 8 dní208,14 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
INFINITY RECTANGLE keramické umývadlo na dosku, 50x36 cm, biela mat
expedícia do 8 dní222,02 €
Pri platbe vopred iba 211,00 €


