INFINITY WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpad, biela PC105WR
INFINITY WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpad, biela PC105WR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PC105WR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| Rozměr | 38,5x79,5x63 cm |
| Šířka | 385 mm |
| Výška | 795 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 3,5 l, Splachování 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 49.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913982224 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PACO sedátko pre WC kombi, SLIM Soft Close, biela PCS1012
expedícia do 8 dní48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-XF Sprchová zástena s rámom 50 x 202 cm, 10 mm priehľadná, kartáčovaný nikel - 800-050-104-97-00-X
expedícia do 10 dní220,88 €
Mexen Kioto-XF L Sprchová zástena s rámom 50 x 202 cm, 10 mm priehľadná, kartáčovaná meď - 800-050-174-65-00-XF
expedícia do 10 dní262,11 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 50 x 202 cm, 8 mm priehľadná, čierna - 800-050-104-70-00
expedícia do 10 dní206,14 €

