INFINITY závesná WC misa, Rimless, 36,5x53cm, ivory
INFINITY závesná WC misa, Rimless, 36,5x53cm, ivory
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF02005-2K |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,5x53,5 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Hloubka | 535 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 27.1100 kg |
| EAN | 8697687060650 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Dĺžka klozetu | nad 51cm |
| Farba keramiky | béžová |
Príslušenstvo
131,38 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
47,58 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €


