INKA keramické umývadlo 40x40cm, biela 341201
INKA keramické umývadlo 40x40cm, biela 341201
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-341201 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | INKA |
| Rozmer | 40x40 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Polozápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 9.0800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125973552 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
Mohlo by vás zaujímať
INKA keramické umývadlo 60x40cm, biela 341101
expedícia do 8 dní293,53 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €
INKA keramické umývadlo 60x40cm, čierna mat 341131
na objednávku365,74 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
INKA keramické umývadlo 40x40cm, čierna mat 341231
na objednávku317,35 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €


