INKA odkladná keramická doska 22x35, 5cm, čierna mat 341631
INKA odkladná keramická doska 22x35, 5cm, čierna mat 341631
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-341631 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | INKA |
| Rozmer | 22x35,5 cm |
| Šírka | 220 mm |
| Hĺbka | 355 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 4.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125973750 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
INKA keramické umývadlo 40x40cm, čierna mat 341231
na objednávku317,35 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €
INKA keramické umývadlo 60x40cm, biela 341101
expedícia do 8 dní293,53 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová batéria SAT Project bez sprchového setu 150 mm čierna matná SATBSPRO268C
expedícia do 4 dní110,88 €
Mexen Carl prisadený sprchový set s dažďovou sprchou a sprchovou batériou Cetus, čierna - 744340240-70
expedícia do 10 dní108,40 €


