INSERTA držiak toaletného papiera do obkladu, 600x170mm, nerez, gun metal 1301-60B 56532
INSERTA držiak toaletného papiera do obkladu, 600x170mm, nerez, gun metal 1301-60B 56532
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1301-60B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Bezúchytkový design s funkcí push-to-open umožňujě snadné otevírání dvířek
- Dvířka lze instalovat pouze s otevíráním vlevo
- Úložný prostor pro uskladnění toaletního papíru nebo čisticích prostředků
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x600x120 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Druh | Držák toaletního papíru, Držák toaletního papíru s poličkou |
| Instalace | K zapuštění |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 6.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982828 |
| Taric | 94038900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF22 radiátor 900x1000, bočné pripojenie, 2199 W, antracit W422F-090-100-66
na objednávku381,35 €
Mexen Flat CF22 radiátor 900x1400, bočné pripojenie, 3079 W, antracit W422F-090-140-66
na objednávku518,56 €

