INSERTA zapustená polica do obkladu, 270x810 mm, nerez, antracit 1301-27B
INSERTA zapustená polica do obkladu, 270x810 mm, nerez, antracit 1301-27B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1301-27B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 270x810x120 mm |
| Délka | 270 mm |
| Výška | 810 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Druh | Polička: vícepatrová |
| Instalace | K zapuštění |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 6.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002550 |
| Taric | 94038900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
Termostat Grohe Grohtherm 1000 New s termostatickou batériou chróm 34550000
expedícia do 4 dní189,37 €
LEA nástenná spŕch. termostatická batéria pre telesne postihnutých, chróm (MR90155 LE245
na objednávku234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €


