INSIA polička sklenená 600x50x132 mm, chróm IS015
INSIA polička sklenená 600x50x132 mm, chróm IS015
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IS015 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INSIA |
| Rozmer | 600x50x132 mm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 132 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913934094 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
X-SQUARE polička sklenená 600x55x130mm, chróm (132102042) XQ603
expedícia do 8 dní41,28 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ABELINE polica rockstone 800mm, 2x otvor, biela mat AB802-0101
expedícia do 8 dní98,19 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
Sklenená polica 600mm, čierna/číre sklo MY009B-14
expedícia do 8 dní53,15 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
ABELINE polica rockstone 1000mm, biela mat AB100-0101
expedícia do 8 dní75,42 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €

