ISA 90 čelný panel, biela 50812
ISA 90 čelný panel, biela 50812
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-50812 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 90x11 cm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Výška | 110 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Inštalácia | Panel čelný |
| Hmotnosť / ks | 0.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729048510 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Podlahová vpusť bočná D50/75 MULTI, nerez rámček, mriežka LABYRINTH L1 801 N
expedícia do 8 dní35,01 €
47,04 €
Podlahová vpusť priebežná D50/75, nerez príruba, mriežka LABYRINTH L1 427 B
expedícia do 8 dní37,63 €

