ISABELLA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, biela (ES8516)
ISABELLA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, biela (ES8516)
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PS8516 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 36x42 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polypropylen |
| Tvar | D-tvar |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 1.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117824 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
KLARA - vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 900x1400x30 mm (bez nožičiek) , VANKOBD9014
do 10 dní v e-shope219,91 €
Mexen Toro obdĺžniková sprchová vanička SMC 140 x 90 cm, biela, zlatý kryt - 43109014-G
expedícia do 10 dní264,46 €
Mexen Hugo obdĺžniková sprchová vanička SMC 140 x 90 cm, biela, čierny kryt - 42109014-B
expedícia do 10 dní226,75 €

