ISIDE dávkovač mydla na postavenie, čierna mat 188114
ISIDE dávkovač mydla na postavenie, čierna mat 188114
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-188114 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | ISIDE |
| Rozmer | 85x163x91 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 163 mm |
| Hĺbka | 91 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.3830 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341112656 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
BRENDA dávkovač mydla na postavenie, čierna mat BR8014
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARIES dávkovač mydla na postavenie, antracit AR8085
expedícia do 8 dní22,95 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
KIRA dávkovač mydla na postavenie, biela mat KI8002
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €


