JACK WC kefa na postavenie, zlato mat 133488
JACK WC kefa na postavenie, zlato mat 133488
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-133488 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 83x380x83 mm |
| Šířka | 83 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hloubka | 83 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341329306 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
BIAGIO WC silikónová štetka závesná/na postavenie, nerez mat 683338
expedícia do 8 dní19,74 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
ARIES WC kefa na postavenie, antracit AR3385
expedícia do 8 dní40,74 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €


