JALOUSI vykurovacie teleso 500x1500mm, 765W, biela 1801-08
JALOUSI vykurovacie teleso 500x1500mm, 765W, biela 1801-08
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1801-08 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | JALOUSI |
| Rozmer | 500x1500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 4.88 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 600 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 440 mm |
| Výkon | 765 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 12.7100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913806933 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
na objednávku26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SILVANA vykurovacie teleso 500x1236 mm, verde mat IR154V
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
1 067,00 €
Pri platbe vopred iba 1 012,00 €
ZIG vykurovacie teleso 500x1334 mm, 490 W, biela ZG513
expedícia do 8 dní270,03 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €


