JUMPER nástenná výtoková hubica, chróm JM049
JUMPER nástenná výtoková hubica, chróm JM049
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JM049 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | JUMPER |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Nástenná |
| Prietok (3 bar) | 7.600 l/min |
| Hmotnosť / ks | 0.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862991 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
DREAMART nástenná výtoková hubica, chróm DA049
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nástenná výtoková hubica, guľatá, 174mm, zlato mat BO519
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Výtoková hubica nástenná, hranatá, 160mm, zlato mat BO419
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Nástenná výtoková hubica, hranatá, 180mm, zlato BO417
na objednávku173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €


