JUMPER stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm JM002
JUMPER stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm JM002
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JM002 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | JUMPER |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 172 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Klasická |
| Prietok (3 bar) | 7.650 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862915 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Príslušenstvo
29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2" x 3/8", chróm SL111
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Kúpeľňový radiátor Sorano Frame SNF1W 500x790 Biela SNF1W
expedícia do 7 dní475,59 €
Pri platbe vopred iba 450,00 €
Bočný kúpeľňový radiátor Mexen Ares 900 x 500 mm, 372 W, čierny - W102-0900-500-00-70-S
expedícia do 10 dní88,42 €


