JUMPER stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm JM006
JUMPER stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm JM006
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JM006 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | JUMPER |
| Výška | 291 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Vysoká |
| Prietok (3 bar) | 7.600 l/min |
| Hmotnosť / ks | 2.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862922 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, hranatý, chróm SI411
na objednávku38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, čierna mat/zlato mat UT007BG
expedícia do 8 dní330,99 €
Pri platbe vopred iba 306,00 €
383,90 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria vysoká, predĺžená hubica, zlato mat UT007G
expedícia do 8 dní381,69 €
Pri platbe vopred iba 353,00 €


