JUNIOR dvojposchodová rohová polička, 189x385x139 mm, termoplast, biela 8079
JUNIOR dvojposchodová rohová polička, 189x385x139 mm, termoplast, biela 8079
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-8079 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | WHITE LINE |
| Rozmer | 189x385x139 mm |
| Šírka | 189 mm |
| Výška | 385 mm |
| Hĺbka | 139 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Polička: rohová, Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3140 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 5017511000509 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Mohlo by vás zaujímať

