JUNO umývadlo 100x15x47cm, liaty mramor, biela, pravé JU102
JUNO umývadlo 100x15x47cm, liaty mramor, biela, pravé JU102
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JU102 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | JUNO |
| Rozmer | 100x15x47 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 21.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913846939 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
135,17 €
238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, s odkladacou plochou vpravo, bez otvoru biela mat 9438009
na objednávku398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €


