JUSTINA vykurovacie teleso 500x1246 mm, biela mat IR546W
JUSTINA vykurovacie teleso 500x1246 mm, biela mat IR546W
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR546W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | JUSTINA |
| Rozmer | 500x1246 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1246 mm |
| Objem | 5.20 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 340 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 12.3000 kg |
| EAN | 8590913929830 |
| Taric | 73221900 |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
TWIN COMBI pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, pravá, chróm CP461S
expedícia do 8 dní170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm MOA-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TABELLA vykurovacie teleso 490/1590, antracit mat MI1547
na objednávku519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
SILVANA vykurovacie teleso 600x1500mm, metalická strieborná IR155
expedícia do 8 dní490,62 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €


