JUSTINA vykurovacie teleso 500x1246 mm, čierna mat IR546B
JUSTINA vykurovacie teleso 500x1246 mm, čierna mat IR546B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR546B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | JUSTINA |
| Rozmer | 500x1246 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1246 mm |
| Objem | 5.20 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 340 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 12.3000 kg |
| EAN | 8590913929823 |
| Taric | 73221900 |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 300 W, čierna MOA-B-300
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLASSIC Pro 6 S-IF 523665 drez s odkvapom, obojstranný, lesk vstavaný/do roviny
na objednávku590,44 €
Pri platbe vopred iba 547,00 €
Blanco LANTOS 5 S-IF 517281 drez s odkvapom, obojstranný nerez kartáčovaná, vstav / do roviny
na objednávku331,21 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
298,82 €
Pri platbe vopred iba 277,00 €


