KAGERA vaňová zástena s pneumatickým zdvihom, š. 710mm, biela mat, číre sklo 30336W 55527
KAGERA vaňová zástena s pneumatickým zdvihom, š. 710mm, biela mat, číre sklo 30336W 55527
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-30336W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Typ otevírání | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 3 mm |
| Vlastnosti | Pneumatický zdvih |
| Hmotnost / ks | 10.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729053415 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
349,38 €
Pri platbe vopred iba 331,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
PMH Elektrický sušiak Mona MO1B-RK 331x1533 Kábel vpravo Čierna MO1B-RK
expedícia do 8 dní488,06 €
Pri platbe vopred iba 462,00 €
Mexen Pino elektrický radiátor s držiakmi na uteráky 1405 x 242 mm, 200 W, biely - W301-1405-242-00-20
expedícia do 10 dní134,86 €
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, antracit - W104-1500-400-2600-66
expedícia do 10 dní186,20 €

