KAI stojánková bidetová batéria bez výpuste, chróm KA03
KAI stojánková bidetová batéria bez výpuste, chróm KA03
Kombinácia valcového tela s hranatou hubicou u umývadlové batérie Zobraziť viac
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KA03 |
Kombinácia valcového tela s hranatou hubicou u umývadlové batérie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KAI |
| Výška | 122 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.0700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831416 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil 1/2'x3/8', bez matky, okrúhly, chróm 5317
expedícia do 8 dníUzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dníROYAL FAMILY bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 0370OT25K7
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


