KAIRO WC sedátko, SLIM, odnímateľné, Soft Close, biela 40D80200I
KAIRO WC sedátko, SLIM, odnímateľné, Soft Close, biela 40D80200I
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-40D80200I |
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozmer | 36,7x44 cm |
| Šírka | 367 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie), Easy Take (odnímateľné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnosť / ks | 2.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687024317 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
KAIRO WC kombi, zadný odpad, vrátane splachovacieho mechanizmu PC105
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
KAIRO WC kombi s bidet. spŕškou, zadný odpad, vrátane splachovacieho mechanizmu PC106
expedícia do 8 dní234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox Duo posuvný sprchovací kút 110 x 90 cm, priehľadný, biely - 8C2D-110-090-20-00
na objednávku524,18 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 110 x 90 cm, priehľadný, zlatý - 8C2L-110-090-50-00-3S
expedícia do 10 dní615,49 €


