KALDERA obdĺžniková vaňa 180x80x40cm, biela 60611
KALDERA obdĺžniková vaňa 180x80x40cm, biela 60611
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-60611 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 180x80x40 cm |
| Dĺžka | 1800 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 400 mm |
| Objem | 160.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Obojstranná, Výška okraja 40 mm (Standard) |
| Hmotnosť / ks | 28.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729018957 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KVADRA SLIM obdĺžniková vaňa 180x80x47cm, biela 17611S
na objednávku556,96 €
Pri platbe vopred iba 516,00 €
MARLENE SLIM obdĺžniková vaňa 180x80x48cm, biela 72034S
na objednávku748,54 €
Pri platbe vopred iba 694,00 €
1 802,70 €
Pri platbe vopred iba 1 712,00 €


