KARE 120 nábytkové dvojumývadlo, 120x46 cm 17120
KARE 120 nábytkové dvojumývadlo, 120x46 cm 17120
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-17120 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KARE |
| Rozmer | 120x45,5 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Hĺbka | 455 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 27.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913913914 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
ODETTA umývadlová skrinka 118x50x43, 5cm, dub Alabama DT120-2222
expedícia do 8 dní711,21 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
FILENA dvojumývadlová skrinka 118x51,5x43cm, dub FID1212D
expedícia do 8 dní800,16 €
Pri platbe vopred iba 759,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FLAVIA dvojumývadlo 140x50cm, liaty mramor, biela 68141
expedícia do 8 dní350,81 €
Pri platbe vopred iba 333,00 €
225,91 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €
1 152,04 €
Pri platbe vopred iba 1 064,00 €


