KARIA 80x70 rohový panel, výška 11 cm, pravý 90151R
KARIA 80x70 rohový panel, výška 11 cm, pravý 90151R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-90151R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 80x70x11 cm |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 110 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Inštalácia | Panel pravý |
| Hmotnosť / ks | 2.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 90 x 70 x 40 cm, priehľadná, zlatá - 800-090-070-221-50-00-040
expedícia do 10 dní418,16 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 90 x 80 x 40 cm, čierny rám, kartáčovaný nikel - 800-090-080-221-97-70-040
expedícia do 10 dní474,14 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 90 x 90 x 30 cm, čierny rám, chróm - 800-090-090-221-01-70-030
expedícia do 10 dní459,39 €


