KARIA, VARESA 100x90 rohový panel, výška 11 cm, pravý 51312R
KARIA, VARESA 100x90 rohový panel, výška 11 cm, pravý 51312R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-51312R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 100x90x11 cm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 110 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Inštalácia | Panel pravý |
| Hmotnosť / ks | 1.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729056324 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
181,76 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
skladom
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kai DR70 podomietková vaňa a sprchový set s dažďovou sprchou 30 cm, čierna - 77602DR70301-70
expedícia do 10 dní183,37 €
Omnires Y päť otvorová podomietková vaňová batéria s dlhou hubicou, zlatý lesk Y1237-1GL
expedícia do 14 dní518,84 €


