KARIA, VARESA 120x90 rohový panel, výška 11 cm, ľavý 49812L
KARIA, VARESA 120x90 rohový panel, výška 11 cm, ľavý 49812L
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-49812L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 120x90x11 cm |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 110 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Inštalácia | Panel ľavý |
| Hmotnosť / ks | 1.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729048152 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
414,00 €
Pri platbe vopred iba 367,00 €
414,00 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 70 cm, 2 zásuvky, matná biela - 91AX0-0700-470-2-01
expedícia do 10 dní251,89 €


