KARIA, VARESA 90x80 rohový panel, výška 11 cm, pravý 63812R
KARIA, VARESA 90x80 rohový panel, výška 11 cm, pravý 63812R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-63812R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 90x80x11 cm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 110 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Inštalácia | Panel pravý |
| Hmotnosť / ks | 2.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729050247 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 100 x 115 cm, priehľadný, zlatý - 8A5-100L-115P-50-00
expedícia do 10 dní541,85 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 100 x 115 cm, priehľadný, čierny - 8A5-100L-115P-70-00
expedícia do 10 dní521,25 €
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 100 x 115 cm, priehľadný, chróm - 8A6-100L-115P-01-00
expedícia do 10 dní535,96 €


