KASIOPEA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1107-41
KASIOPEA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1107-41
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-1107-41 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KASIOPEA |
| Šírka | 134 mm |
| Výška | 134 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Prietok (3 bar) | 13.800 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.0800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913800061 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
15,98 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, chróm SG202
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Podobný tovar
LOTTA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm LT741
expedícia do 8 dní33,94 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €

