KAWA STRIP galerka s LED osvetlením 50x70x22cm, biela
KAWA STRIP galerka s LED osvetlením 50x70x22cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-WGL50S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KAWA |
| Rozmer | 500x704x216 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 704 mm |
| Hĺbka | 216 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 9.60 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Výbava | Osvetlenie |
| Hmotnosť / ks | 15.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913945755 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV33 300x800, spod. príp., 1067 W, antracit W633-030-080-66
na objednávku185,02 €


