KAYRA stojanková drezová batéria, bronz K1053
KAYRA stojanková drezová batéria, bronz K1053
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-K1053 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 290 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 1.9840 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913833939 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', bronz 2020BRO
expedícia do 8 dníPodobný tovar
ANTEA stojánková drezová batéria s retro hubicou, bronz 3126
expedícia do 8 dníKIRKÉ WHITE stojanková drezová batéria, biela páčka, bronz KI14BB
expedícia do 8 dníKIRKÉ stojanková drezová batéria, bronz KI14B
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


