KENTA odpadkový kôš 3l, Soft Close, čierna mat/bambus 1309 57912
KENTA odpadkový kôš 3l, Soft Close, čierna mat/bambus 1309 57912
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-1309 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 170x250x220 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Objem | 3.00 l |
| Barva | Černá, Hnědá |
| Materiál | Bambus, Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost / ks | 0.8200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341302231 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 160 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 8C2L-160-110-50-00-3S
expedícia do 10 dní756,84 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 160 x 110 cm, priehľadný, chróm - 8151-160-110-01-00
expedícia do 10 dní418,16 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 160 x 110 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-160-110-70-77-L
expedícia do 10 dní586,04 €

